Biuro Rachunkowe PIMIR s.c.

O firmie

Mała firma – ogromne doświadczenie.

Biuro rachunkowe PIMIR jest firmą funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i kadrowo-płacową firm działających na terenie powiatu starachowickiego, a dzięki internetowej platformie możemy prowadzić księgowość firm z całej Polski.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości przedsiębiorstw o różnych specjalizacjach, takich jak np. budownictwo, produkcja, handel i usługi. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się mikro, małymi i średnimi firmami.

Zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, zarówno potrzebujących wsparcia dla swojej małej księgowości, jak i wielkich przedsiębiorstw zatrudniających wielu pracowników. O finanse każdego z klientów dbamy jak o nasze własne.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z naszym biurem rachunkowym, również i Państwa finanse będą przez nas rozliczane z należytą skrupulatnością i profesjonalizmem.

Jesteśmy firmą rodzinną, w którą zaangażowane są już dwa pokolenia. Dzięki temu łączymy wiedzę i doświadczenie z młodzieńczym entuzjazmem i nowoczesnym podejściem do księgowości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, tak aby nawiązaną współpracę utrzymać przez wiele lat.

W naszej firmie kluczowymi wartościami są: najwyższa jakość świadczonych usług, zapewniająca satysfakcję naszych klientów, a także szacunek, życzliwość i empatia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W przypadku pytań o usługi lub ceny zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem.

Adres:
ul. Marszałka Piłsudskiego 28/2
27-200 Starachowice

Kontakt telefoniczny:
Tel. 41 2755103
Mobile: 793197464

Godziny otwarcia:

  • Pon - Pt: 8.00 – 16.00
  • Sob: 8.30 – 12.30